Haberler

İhracatın Liderleri Ödül Töreni

13 Temmuz 2016 IMG_7967 İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği, İTHİB tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen ödül töreninde 2015 yılında başarılı olan firmalar ödüllendirildi. TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi ve İTHİB Başkanı İsmail Gülle’nin bulunduğu ödül töreninde İpek Pamuk 2015 yılında gerçekleştirdiği ihracat ile platin ödüle layık görüldü. Sektöründeki en başarılı firmalar arasındaki yerini korumayı devam ettiren firmamızın ödülünü, Yönetim Kurulu Başkanımız Sibel Gürle aldı.

PLMA Amsterdam 2016

7 Haziran 2016 IMG_1327İpek Pamuk olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da Avrupa’nın en büyük private label fuarı olan PLMA Amsterdam’daydık. İki gün süren fuar boyunca firmamızı ve ürünlerimizi başarı ile tanıtırken var olan müşterilerimiz ve potansiyel müşterilerle bir araya gelme şansını elde ettik.

İpek Pamuk Belgrad’da

24 Ağustos 2015 hedef alliance-jpg-logo Hedef Alliance Fırsat Günleri fuarının bu yıl ki son ayağı Sırbıstan’ ın başkenti Belgrad’da gerçekleştirdi. Kendi sektöründeki tek firma olarak fuara katılan İpek Pamuk, her zamanki gibi katılımcı firmalar arasında yerini aldı. 3 -15 Ağustos tarihleri arasında Crowne Plaza’da düzenlenen etkinlik günlerine İpek Klasik, İpek Organik, İpelina ve yeni bebek bakımı ürünleri markamız Minipek’i eczacılar ile buluşturduk. Eczacılarımızın İpek Pamuk ailesine olan güvenci yanı sıra yeni markamız Minipek’ e olan ilgisi de bizleri çok memnun etti.